Yayın Kullanım Şartları

İlham Verenler (ilhamverenler.com) iletişim, tasarım, medya ve sanat alanındaki kişilerin kıymetli katkıları ile yayınlanan mini röportaj dizisidir.

Bu sitenin içeriğini oluşturan röportaj sorularına ait tüm cevaplar ve görseller, röportajı yapılan ilgili kişilere aittir. Bu sitede yer alan her bir röportaj yazısının tamamı ya da bir bölümü, yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı, “İlham Verenler” yayınının haberdar edilmeden alınması ya da alıntılanması kişilik hakları ve yayıncılık etiği açısından kesinlikle uygun değildir.

Bu sitede yer alan herhangi bir içeriğin yayınlanmasının veya alıntılanmasının gerektiği hallerde, öncelikle “bilgi[at]ilhamverenler.com” e-posta adresine ilgili talep iletilmeli, talep onaylandıktan sonra kaynak olarak “İlham Verenler (ilhamverenler.com)” belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya mutlaka bağlantı verilmelidir.

“İlham Verenler” yayını içerisinde, kişilerin faaliyetlerinin-işlerinin duyurulması amacı ile ilgili internet sitelerine bağlantılar verilmektedir. “İlham Verenler” bu bağlantılara ait ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.