Mini Röportaj Dizisi

İletişim, tasarım, medya ve sanat alanında üretimleri olan “İlham Verenler”in kıymetli katkıları ile yayınlanan, katılımcısı ve okuyucusunda hoş bir sadâ bırakma arzusunda olan “mini röportaj dizisidir”. Mesleklerinde hatırı sayılır mesaisi olan, özenli işleriyle ilham veren ve takdir gören kişilerin üretim yolculuğundaki kıymetli keşiflerinden oluşmaktadır.

“İlham Verenler”, ilgili alanlardaki üretimleri ile gurur duyan tüm ziyaretçilerin ve okurların katkılarına da açıktır. Siz de bu yayında yer alarak katkı sağlamak isterseniz, katılım talebinizi “bilgi[at]ilhamverenler.com” e-posta adresine iletiniz.

“İlham Verenler”i Facebook ve LinkedIn hesapları üzerinden de takip edebilirsiniz. Link uçar yazı kalır diyerek, yayının arşiv versiyonu ilk sayısı PDF formatında burada mevcut; İlham Verenler, Sayı 1

Samimi katılımları ile yayında emeği geçen tüm kıymetli insanlara şükranlarımı sunarım. Muhatabı için oldukça değerli olan satırları keyifle okumanız dileği ile sevgiyle, sağlıcakla, esen kalınız.

Koray Kışlalı